28 października 2015

SEMILAC DELICATE FRENCH 002, CZYLI IDEALNY HYBRYDOWY LAKIER DO MANICURU FRANCUSKIEGO


Manicure francuski wygląda elegancko i sprawdza się w każdej sytuacji. Prostota, minimalizm i klasyka zawsze się obronią, niezależnie od okazji.
Może wydawać się, że zrobienie idealnego hybrydowego frencha jest bardzo trudne. Na szczęście nie jest tak źle, wystarczy odrobina cierpliwości.
Hybrydowy manicure francuski wymaga oczywiście większej precyzji. Konieczność utwardzania każdej warstwy w lampie sprawia, że sam proces malowania jest czasochłonny, ale dla takiego efektu końcowego warto spróbować. 

semilacdelicate french 002


Do pomalowania paznokci użyłam dwóch lakierów hybrydowych marki Semilac: Delicate French 002 i Strong White 001 Pierwszy lakier jest pół transparentny, mleczny, ładnie wpada w róż, biały jest typowo kryjący. Myślę, że spośród całej gamy kolorystycznej marki te dwa lakiery stanowią najlepsze połączenie do manicure francuskiego

french semilac

Krok po kroku
-przygotowujemy paznokcie
-przemamy Cleanerem
-nakładamy baze
-utwardzamy w lampie
-naładamy lakier Semilac Delicate French 002
-utwardzamy w lampie
-robimy białą końcówke lakierem Semilac Strong White 001. Nakładamy niewielką ilość lakieru i za pomocą sondy wykonujemy linię uśmiechu. Na tym etapie jeśli biała końcówka nie wychodzi ładnie możemy spokojnie zmywać ją Cleanerem i wykonywać od nowa i od nowa...Pomocny może okazać się także pędzelek lub patyczek kosmetyczny zanurzony w Cleanerze.
-jeśli jesteśmy zadowolone utwardzemy w lampie
-nakładamy lakier Semilac Delicate French 002
-utwardzamy w lampie
-jeśli chcecie uzyskać bardziej mleczą końcówkę można nałożyć drugą warstwę. Według mnie jedna zdecydowanie wystarczy;)
-nakładamy top
-utwardzamy w lampie
-przemywamy Cleanerem
-gotowe;)

semilac delicate french 002
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz