31 lipca 2016

Kobiece tapety na smartfona / Free phone wallpapers for women

  Nowe tapety na telefon do pobrania specjalnie dla kobiet. W dzisiejszym wpisie czekają na was 4 kobiece motywy. Nie zabrakło kwiatów, pastelowych odcieni i dobrego przesłania. Mam nadzieję, że tapety przypadną wam do gustu. W fajny i szybki sposób odmienicie przy ich pomocy wygląd waszego smartfona.
Free phone wallpapers for woman


Tapety możecie ściągnąć na telefon po wejściu w linki umieszczone pod każdym obrazkiem. Zobaczycie je w w powiększeniu i pobierzecie jednym kliknięciem. Nic trudnego i z pewnością poradzicie sobie bez problemu.

Wszystkie moje tapety są darmowe, przeznaczone do personalnego użytku. Cieszę się, gdy aktywnie z nich korzystacie.

Tapety przygotowałam w jakości HD i rozdzielczośći 1080x1920px, aby idealnie prezentowały się na ekranie waszego smartfona.

Pierwsza propozycja to tapeta w turkusowym kolorze, który jest jednym z moich ulubionych odcieni niebieskiego. Propozycja z pozytywnym cytatem na dobry początek każdego dnia.
Tapeta w turkusowym kolorze z cytatem
Perfect day wallpaper
Druga tapeta będzie idealna dla dziewczyn, które lubią mocne kolory. Cieniowane tło i brokatowy napis tworzą fajnie dobraną całość.
Tapeta Hello beautiful
Hello beautiful wallpaper
Na koniec zostawiam najlepsze. Peonie to chyba najbardziej fotogeniczne kwiaty jakie znam. Dwie piękne pastelowe tapety w kwiaty w romantycznym stylu na pewno zagoszczą na moim wyświetlaczu na dłużej.
Tapeta w różowe kwiaty
Flower wallpaper

Tapeta w peonie
Peonies wallpaper

Today I'm so happy to share my new phone wallpapers.
They will be perfect especially for women. I hope you will enjoy it

They are free to view and download for personal use. You can save image to your computer and then transfer it to your phone. Just click the link below wallpaper.

Free phone wallpapers for women

My wallpapers will fit into most smartphones. Make your mobile pretty.
You can also check my other FREEBIES.

If you like my work please like/share my page. Have a nice day!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz